.: السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین :.
اعتصاب کذا

امروز در پردیس شماره 2 دانشکده های فنی دانشگاه تهران اتفاقات مهمی افتاد. عده ای در اعتراض به دستگیری مهرداد بزرگ (برادر بزرگتر مهرداد کوچک!) غذای سلف را نخوردند. آنها در حالی که خیلی حرص می خوردند و عصبانی بودند، ظرف های غذایشان را از سلف بیرون بردند و از مقابل سلف تا نزدیکی خیابان کارگر روی زمین چیدند و از دانشگاه رفتند بیرون. یکی از معترضین می گفت: «ما که هیچ وقت غذای سلف رو نخوردیم؛ امروز هم روش!»

بعد از اینکه معترضین از دانشگاه بیرون رفتند و از عمق وجود داد زدند و صدایشان صاف شد، به دانشکده برگشتند و مثل بچه آدم ظرف های غذا را مقابل سلف جمع کردند و با آنها نوشتند: «مهرداد بزرگ». به گفته یکی از سران اعتراض، ماهواره های جاسوسی آمریکا با عکس برداری از این کار، همه دنیا را از این اعتصاب غذا آگاه می کنند. وی ادعا می کرد که ظرف چند روز آینده بیش از نیمی از جمعیت کره زمین در اعتراض به دستگیری مهرداد بزرگ اعتصاب غذا می کنند! وی گفت: «اگه امروز به جای صد نفر، دویست نفر بودیم، نظام رو عوض می کردیم!»

معترضین پس از اینکه خسته شدند و گرسنگی به آنها فشار آورد، عکس های یادگاری شان را گرفتند و ظروف را جمع کردند و به صاحبش پس دادند و رفتند. آنها برای اینکه خیلی بیشتر با مهرداد بزرگ ابراز همدردی کرده باشند، همگی با هم به بوفه ساختمان مرکزی هجوم بردند و پیتزا سفارش دادند! شنیده می شد که سرکرده این معترضین، با پیمانکار تازه وارد بوفه پردیس 2 دستش در یک کاسه است. حتی امروز هم که نزدیک به 24 ساعت از این اعتصاب می گذرد، هنوز بوفه شلوغ است!

یکی از معترضین پس از اینکه نهارش کمی دیر شد گفت: «من تازه الان فهمیدم که میگن یه عده شبها سر گرسنه زمین میذارن یعنی چی!» یکی دیگر از معترضین گفت: «برو بابا!»

در پایان این اعتصاب دو ساعته غذا، سرکردگان معترضین اعلام کردند برنامه بعدی آنها برای ابراز همدردی با مرداد بزرگ، اعتصاب هواست! قرار شد بعد از اینکه تصمیم نهایی درباره مدت زمان این اعتصاب هوا گرفته شد، این اعتصاب با حضور مأمورین اورژانس تهران برگزار شود تا خدایی نکرده یکی از معترضین خفه نشود!

در کل امروز معترضین زیاد حرف زدند. ما هم به حرف های آنها گوش کردیم و برایشان آرزوی موفقیت کردیم.

آخرین مطالب
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو