تبلیغات
خـون بهـا - متولد دروغین ماه مهر
.: السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین :.
متولد دروغین ماه مهر

کم کم گرد و خاک فرو می نشیند و مرزهای باریک بین حق و باطل که روزهای طولانی زیر ابر سیاه و سنگین هجمه های رسانه ای محو شده بودند، نمایان می شوند.

پس از شکست سنگین روز قدس، جنبش سبز را نوبت به آن رسیده بود تا چنگی هم به صورت دانشگاه ها بیندازد. به بهانه جشن تولد! جشن تولد متولد دروغین ماه مهر!

رسانه های وابسته به دشمن بیگانه و سایت ها و وبلاگ های «سبز» از یک اتفاق جالب سخن می گفتند: 7 مهر تولد میرحسین موسوی، 7 روز بعد یعنی 14 مهر تولد مهدی کروبی، و 7 روز بعد یعنی 21 مهر تولد سید محمد خاتمی. در ادامه، راه رمالی و کف بینی را که به احمدی نژاد نسبت می دهند در پیش گرفتند: در طالع بینی خورشیدی اثر لیندا گودمن، از ماه مهر به عنوان سنبل انسان های عدالت خواه یاد شده است. و افزودند: عدد هفت که عدد مقدسی است، اختلاف بین روزهای تولد سه مرد اصلاحات است.

برای عرض تبریک به محضر میرحسین موسوی، طومار اینترنتی امضا کردند. با هم قرار گذاشتند که به همسایگان خود کیک تولد تعارف کنند. تصمیم گرفتند در دانشگاه ها برای او جشن تولد بگیرند. برای این کار لازم بود دانشگاه ها تعطیل شود.

موج تبلیغات رسانه های سبز، از روز قدس تا امروز، غفلت زدگان بسیاری را غرق کرده بود. برنامه ریزی های زیادی انجام شده بود. پول های زیادی خرج شده بود. همه برای یک جشن تولد مفصل آماده شده بودند. اما...

کاشف به عمل آمد که این آقا اصلا متولد ماه مهر نیست! اسنادی افشا شد که نشان می داد میرحسین موسوی متولد ماه مهر نیست. آبروریزی شد! دروغ به این بزرگی آن هم از مدعی مبارزه با دروغ!

به خیال خود زرنگی کرد و یک روز قبل بیانیه صادر کرد تا این افتضاح را ماست مال کرده باشد. و به خیال خود این بیانیه را هوشمندانه نوشت. طولانی تر از همیشه و با مطالب پراکنده. شاید با این کار بتواند قضیه را کم اهمیت جلوه دهد و آن را تحت تأثیر سایر قسمت های بیانیه قرار دهد تا بوی کمتری از این ماجرا پخش شود. اما چه فایده؟!

به هر حال کاسه کوزه ها به هم ریخت. حسابی ضایع شد. سازماندهی های پرهزینه به باد رفت. ضربه روحی بزرگی هم به پیاده نظامشان وارد شد. حالا هواداران او باید از او بپرسند که چه شد که برای مبارزه با دروغ، دروغی به این بزرگی گفتی و ما را سر کار گذاشتی؟! مگر ما مسخره تو هستیم؟!

آخرین مطالب