.: السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین :.
آینده جمعیت کشور: غلبه جمعیتی خانواده های مذهبی و ولایتی

بافت جمعیتی کشور در آینده بسیار متفاوت خواهد بود نسبت به آنچه امروز می بینیم. بدون تردید، آینده کشور متعلق به فرزندان خانواده های متدین و مذهبی و ولایتی است؛ چون خانواده هایی که اینگونه نیستند، هیچ اعتقاد و تمایلی به فرزندآوری ندارند و بار جوان نگه داشتن جمعیت کشور، به دوش خانواده های مذهبی و ولایتی است. وعده الاهی هم اینگونه است که هر کس برای رضای پروردگار باری به دوش بکشد، یاری خواهد شد و در این مسیر ثابت قدم خواهد بود و به آسانی و راحتی می رسد و سعادتمند و رضایتمند می گردد و آینده متعلق به او خواهد بود.

اگر همین روندی که در فرهنگ و سبک زندگی خانواده های بی دین و غرب زده کشور می بینیم، به همین ترتیب پیش برود، طی دو تا سه دهه آینده، شاهد کمرنگ شدن حضور این خانواده ها و این مردمان در عرصه های اجتماعی خواهیم بود. این خانواده ها در آینده ذلیل و ضعیف خواهند بود. این خانواده ها حتی قادر به مدیریت و تأمین نیازهای اساسی و اولیه خود هم نخواهند بود. این خانواده ها کم کم فرو می پاشند؛ چون در سبک زندگی اینگونه افراد، همه نیازها و هدف ها و همه لذت ها و خوشی ها در بیرون خانواده تعریف می شود و طبعاً در فضای خانواده، چیزی جز زحمت و رنج برایشان باقی نمی ماند.

با یک توله سگ انس می گیرند و به او دل می بندند. با سیگار به آرامش می رسند و با عرق سگی خوش می گذرانند. بیشتر وقتشان صرف خودآرایی برای چشم های هیز غریبه ها می شود و در مقابل، نگاه همسرشان مجذوب زن های هرزه خیابانی است. حریم خصوصی ندارند. به هر قیمتی پول به جیب می زنند و برای هر چیز پست و بی ارزشی هزینه می کنند و اسیر و گرفتار دارایی هایشان و در حسرت نداشته های بی پایانشان هستند. به هیچ اصولی پایبند نیستند و به فراخور هوای نفس، تغییر عقیده می دهند. چون ایمان به زندگی ابدی اخروی ندارند، دست و پا می زنند تا در این دنیای فانی، یک ذره ناچیز هم که شده، بیشتر لذت ببرند و کمتر رنج بکشند...

فرزندان ما اگرچه شاهد پوشش پر زرق و برق و خوشی های ظاهری زندگی این مردمان خواهند بود و اگرچه ممکن است اثر منفی بگیرند، اما در مقابل، شاهد انحطاط و فروپاشی این آدم ها و خانواده ها و زندگی هایشان هم خواهند بود و درس و عبرت خواهند گرفت.

اگر این خانواده ها به عاقبت این سبک زندگی بیندیشند و عبرت بگیرند و به مسیر درست زندگی برگردند، ما پیروزیم؛ و اگر بر این روش نادرست زندگی اصرار داشته باشند، باز هم ما پیروزیم؛ چون به دست خودشان از عرصه های اجتماعی حذف می شوند و درگیر دغدغه ها و گرفتاری ها و بدبختی های خودشان خواهند بود. خانواده ضعیف نقشی در جامعه نخواهد داشت و استعدادها و توانمندی های اعضای تشکیل دهنده اش در کشکمکش ها و درگیری ها برای تأمین نیازهای اولیه هدر می رود. مستحکم ترین خانواده ها، خانواده های مذهبی و ولایتی هستند و سازنده جامعه آینده، همین خانواده ها و فرزندان جوانشان خواهند بود.

آخرین مطالب
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو