تبلیغات
خـون بهـا - ساعت های آخر و امیدواری ها و نگرانی های من برای دوستان
.: السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین :.
ساعت های آخر و امیدواری ها و نگرانی های من برای دوستان

زمان زیادی تا برگزاری انتخابات باقی نمانده است. من یک متن طولانی نوشته بودم که در پایان به نظرم رسید در این ساعات آخر دیگر جای چنین مطلبی نیست. بنابراین، صریح و شفاف، یکی دو مطلب عرض می کنم.

بی وفایی احمدی نژاد کار خودش را کرده و دوستان برای اینکه دوباره تجربه تلخ احمدی نژاد برایشان تکرار نشود و کمتر هزینه بپردازند، آرمان ها و ارزش های انقلابی خود را کنار گذاشته اند و سابقه کاری و مدیریتی طولانی تر -و نه لزوماً درخشان تر- را بهانه ی انتخاب قالیباف قرار داده اند. دوستان این روزها از رییس جمهورشان کار اجرایی و مدیریت قوی می خواهند؛ نه تمدن اسلامی ایرانی؛ نه ایستادگی در برابر زیاده خواهی های غرب و شرق؛ نه اخلاق و تقوای بیشتر؛ نه...

امیدوارم نرسد آن روزی که دوستان مجبور باشند در پاسخ به مخالفانشان اینگونه توضیح بدهند که ما برای دفع افسد به فاسد، به قالیباف رأی دادیم؛ وگرنه اصلح ما قالیباف نبود. امیدوارم نبینم روزی که دوستان مجبور باشند بعد از تجربه احمدی نژاد و قالیباف، به رأی دادن به فاسد مقبول روی بیاورند تا از آن پس، به جای فحش خوردن و هزینه دادن و خون دل خوردن، فحش بدهند و طلبکار باشند و سرمست باشند از اینکه آرمانخواه و عدالت جو هستند و در مقابل فاسد، سکوت نکرده اند!

امیدوارم برای رأیی که می دهیم، دلیل و گواهی داشته باشیم که در پیشگاه خدای حکیم پذیرفته باشد. روز قیامت باید پاسخ بدهیم که با چه میزانی به فلان کس رأی دادیم و به فلان کس رأی ندادیم. امیدوارم که یا به اصلح رأی بدهیم، یا برای انتخاب صالح مقبول به جای اصلح نامقبول یا برای دفع افسد به فاسد، دلیل و گواهی پذیرفته در پیشگاه خداوند داشته باشیم.

آخرین مطالب