تبلیغات
خـون بهـا - حماسه نه دی، معتبرترین مهر تأیید به پای نظام
.: السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین :.
حماسه نه دی، معتبرترین مهر تأیید به پای نظام

زمانی كه امام حسین علیه السلام فرمود: «ان کان دین محمد لم یستقم الا بقتلی فیا سیوف خذینی»، شاید گواهی بر این امر نبود كه دین خاتم الانبیاء علیه السلام، جز با ریختن خون فرزندش حسین بن علی علیه السلام زنده نمی ماند؛ اما امروز، ما در عصری زندگی می كنیم كه هزاران شاهد و گواه بر این امر داریم كه این خون حسین بن علی علیه السلام است كه ضامن بقای اسلام شده است؛ این محرم و صفر است كه اسلام را زنده نگاه داشته است.

فتنه ای كه نه با روشنگری، نه با موعظه و نصیحت، نه با منبر، نه با راهپیمایی، نه با تجمع و تحصن، نه با شعار، نه با قلم، نه با برخورد و نه با تساهل و تسامح، نه با تهدید و نه با تشویق، نه با زور سلاح، نه با خواهش و التماس، و نه با هیچ چیز دیگر خاموش نشد، با عشق مردم به امام حسین علیه السلام خنثی شد.

حماسه نه دی، معتبرترین مهر تأییدی است كه به پای انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران خورده است. شاید بتوان اینگونه تعبیر كرد كه فتنه 88 و همه ماجراهایی كه ایجاد كرد، حكمتی الاهی بود برای اینكه چنین مهری به پای نظام بخورد تا این نظام استحكام و اقتدار بیشتری پیدا كند و به آن آینده روشنی كه باید داشته باشد، برسد.

آخرین مطالب