تبلیغات
خـون بهـا - تخلفات ناجا قابل پیگرد است، اما کسی پیگیری نمی کند!
.: السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین :.
تخلفات ناجا قابل پیگرد است، اما کسی پیگیری نمی کند!

بعد از بازی پرسپولیس و الاتحاد، مصطفی پورمحمدی، رئیس سازمان بازرسی کل کشور از ساعت 21 به دعوت دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع) در این دانشگاه حاضر شد و از برخورد نیروی انتظامی با این دانشجویان به شدت انتقاد کرد. [منبع] چند نکته در این باره قابل ذکر است:

جناب پورمحمدی ضرب و شتم دانشجویان در ورزشگاه آزادی را قابل پیگرد خواند. خوب! هر تخلفی قابل پیگرد است. مهم این است که پیگیری انجام شود! هر انسان فهمیده ای می داند که قابل پیگرد است. اما کسی نمی داند که پیگیری انجام می شود یا مثل خیلی از تخلفات دیگر که قابلیت پیگرد دارند(!) اما پیگیری نمی شوند، این تخلف هم نادیده گرفته خواهد شد!

آقای پورمحمدی همچنین این اقدام دانشجویان را قابل تقدیر دانستند و آن را در راستای آرمان های انقلاب اسلامی خواندند. خوب! چگونه است که سیمای جمهوری اسلامی ایران، صدا و تصویر و خبرهای این حرکت انقلابی را سانسور می کند؟ این اقدام صدا و سیما هم در راستای آرمان های انقلاب اسلامی است؟ یا اینکه صدا و سیما جهت گیری دیگری دارد؟ آیا سانسور صوتی و تصویری و خبری دانشجویان هم قابل پیگرد است یا اینکه این مورد از آن دسته تخلفاتی است که «غیر قابل پیگرد» هستند و بدیهی است که پیگیری هم نمی شوند؟!

موضوع این نیست که چند جوان کتک خورده اند و سر و دستشان شکسته است و فحش خورده اند و نیاز به دلجویی دارند! موضوع این است که یک فرصت راهبردی برای حمایت از بیداری اسلامی و حرکت های انقلابی مسلمانان منطقه و برای دشمنی با سعودی ها و اربابان و نوکرانشان وجود داشت که با جهل عده ای (نیروهای ناجا و عوامل صدا و سیما) از دست رفت و با جهل عده دیگری (همان هایی که می گویند «فوتبال را سیاسی نکنید!» و ...) تخریب شد. آنچه باید پیگیری شود، این است! ما که به دنبال دیه و قصاص سر و دست شکسته خود نیستیم! ما به دنبال حقی هستیم که از اسلام ضایع شده است.

چیزی که ما دانشجویان مطالبه می کنیم این است که بتوانیم صدای خود را به گوش جهان برسانیم و با مردم بحرین ابراز همدردی کنیم و به آنها روحیه ایستادگی و مبارزه بدهیم. ما می خواهیم به آل سعود و اربابان و نوکرانش نشان دهیم که در صحنه هستیم و با همه وجودمان، با دوستان خدا دوستی می کنیم و با دشمنان خدا دشمنی می کنیم و از هر فرصتی که داریم استفاده می کنیم. هیچ چیز جلودار ما نیست و ما هر مانعی را از سر راه خود برمی داریم.

کسانی که برای این حرکت مانع می تراشند یا مقابل آن می ایستند یا گرهی به دستشان باز می شود اما دریغ می کنند، خودشان زیان می بینند.

والعاقبة لاهل التقوی والیقین

آخرین مطالب